Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania na sprzedaż Garbicz - Oferty „sprzedam mieszkanie”

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie, ul. Słubicka

Ośno Lubuskie(Garbicz + 18 km)

419 000 zł90 m² 4 655,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż klimatyczne i przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni mieszkalnej około 86m2 - w kamienicy, w centrum Ośna Lubuskiego przy ul. Słubickiej 12- z ogródkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł29,70 m² 4 040,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Torzym ul. Biernackiego. Mieszkanie-kawalerka na sprzedaż. Powierzchnia 29.7 m2, położone na 2 piętrze w bloku wybudowanym w 1980r. Składa się z przedpokoju, łazienki, osobnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Lubogoszcz

Lubogoszcz(Garbicz + 24 km)

200 000 zł80 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w budynku dwulokalowym położonym w miejscowości Lubogoszcz, gmina Maszewo (powiat krośnieński). Ta malownicza miejscowość o sielskim.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski(Garbicz + 50 km)

439 000 zł62,73 m² 6 998,25 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży mieszkania o pow. 62,73m2, na dobrze rozwiniętym osiedlu. Opis nieruchomości: to przestronne i funkcjonalne mieszkanie składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Wawrzyniaka

Zawarcie,Gorzów Wielkopolski(Garbicz + 50 km)

159 000 zł32,46 m² 4 898,34 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Oferujemy do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 32,46 m2 położoną na drugim piętrze w trzypiętrowej wyremontowanej kamienicy przy ul. Wawrzyniaka. Lokal składa się z jednego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z kominkiem, ul. Kochanowskiego

Sulęcin(Garbicz + 18 km)

490 000 zł87,19 m² 5 619,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie bezczynszowe (brak opłat pośrednich). Powierzchnia 87,19 m2 oraz 2 garaże na wspólnym podwórku. Mieszkanie składa się z obszernego salonu z dużym aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Łagów

Łagów(Garbicz + 21 km)

349 000 zł56,60 m² 6 166,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie o pow. użytkowej 56,6m2 usytuowane na piętrze niewielkiego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Trzebiechów

Trzebiechów(Garbicz + 17 km)

229 999 zł71,50 m² 3 216,77 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne, bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem i garażem blisko jeziora! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 71 m , położone na wyższym parterze w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małopolska

Zawarcie,Gorzów Wielkopolski(Garbicz + 50 km)

359 000 zł47 m² 7 638,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 2 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie parteru w niskim 4 piętrowym bloku zlokalizowanym na Zawarciu w Gorzowie Wielkopolskim. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł49,17 m² 10 148,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie w Łagowie Lubuskim z widokiem na jezioro Z przyjemnością przedstawiamy przestronne mieszkanie o powierzchni 49,17 m (dodatkowo piwnica 14,44.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Garbicz

Garbicz,lubuskie

170 000 zł9 180 m² 18,52 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

4 pokoje działka garaz piewnica wiecej informacji pod numerem  

Zamknij
+0 km